top of page

LÕIGETE KONSTRUEERIMINE

pattern making.jpg

Rõivaste lõigete konstrueerimine on vundamendiks tootearenduse protsessis. Teostame konstrueerimist disaineritele ja toomistele alates joonisest, olemasolevast tootest või lihtsalt korrigeerime juba olemasolevat lõiget. Konstrueerime vastavalt Teie soovile, kas mulaaži meetodil, otse paberile (2D) või kasutame erinevaid variante koos. Teeme koostööd juba olemasolevate ettevõtetega kui ka alustavate disaineritega.

 

DIGITALISEERIMINE

digiteerimine1.jpg

CAD programmiga digiteerimine annab koopia Teil juba olemasolevast originaallõikest paberkandjal. Seda saate korduvalt kasutada, väljaplottida, muuta, see on digitaalselt salvestatud ning võimalik saata elektronkirja teel.

 

 

SUURUSTESSE SUURENDAMINE JA VÄHENDAMINE

_DSC3316.jpg

Teeme suurendust/vähendust lõigetele Teie suurendusreeglitega. Kui Teil ei ole oma suurendusreegleid, siis abistame nende kokkupanemisel vastavalt Teie toodete skaalale.

 

 

PAIGUTUSTE TEOSTAMINE JA VÄLJATRÜKK

paigutamine1.jpg

Teostame juba valmisolevatele ja suurendatud rõivaste lõigetele paigutamist vastavalt tellimusele. Samuti saame teostada enne lõpp-toodangut, näiteks näidise lõigete baasil, materjali kulunormide esialgse arvestuse. Paigutatud lõiked saame trükkida kuni 178 cm laiusele liimiga paberile.

ÕMBLEMINE JA TOOTMINE

Image by Héctor J. Rivas

Õmbleme Teile esik- ja müüginäidised, mille õmblustehnoloogilised lahendused vastavad lõpp-tootmisele. Müüginäidiste õmblemise alusel saame arvestada umbkaudse lõpp-tootmise kuluarvestuse.

Organiseerime Teile ning vastutame Teie toodete lõpp-tootmise eest. Teeme koostööd erinevatele materjalidele spetsialiseerunud õmblusvabrikutega, mis võimaldavad toota nii suuri kui ka väiksemaid koguseid.

 

TEHNILINE NÕUSTAMINE

jeshoots-com-pUAM5hPaCRI-unsplash (1).jp

Rõivaste lõigete konstrueerimine aitab Teie disainist valmistada reaalset toodet. Kasutame spetsiaalset CAD programmi nii konstrueerimisel kui ka paigutuste teostamisel. Konstrueerimist saame alustada nii joonistest kui ka juba valmisõmmeldud toodetest. Kasutame professionaalset lähenemist nii konstrueerimisel kui ka õmblustehnoloogia sobitamisel. Teostame istuvusproovid modellile ning viime sisse vastavad parandused lõigetele. Töötame erinevast materjalist (vill, siid, nahk jne.) toodetega, mis mõeldud nii meestele, naistele kui ka lastele.

Soovituslik toote arenduse protsess:

  • Esiknäidis (või rohkem näidised kui on keerulisem mudel)

  • Istuvusproov modellile

  • Müüginäidis (soovituslik kahes erisuuruses)

  • Müüginäidise istuvusproov modellile

  • Ettevalmistus tootmiseks (lõplikud parandused ja suurenduse lisamine)

  • Paigutuse teostamine

  • Lõpptootmine

 

bottom of page